fbpx
 • Vilko kartodrome Pergalė nuolat veikia kartingo mokykla- užklasinė veikla vaikams, į kurią priimami visi jaunieji kartingo garbėjai nuo 6 iki 14 metų amžiaus. Trys kartingo mokyklos programos paruoštos taip, kad Jūsų mažieji galėtų susipažinti su saugiu eismu, vairavimo pagrindais, kartingo technika, lenktyniavimo teorija bei praktika.

   

   

   

  Adresas:

  Kaunakiemio g.5, Kaunas.

  Telefonas:
  +370 686 36003

   

  Treneriai:

  Paulius Paškevičius „Paske Racing“ komandos narys. Kartingų sporte: nuo 2000 metų, komandoje nuo 2006 metų. Daugkartinis Lietuvos bei Baltijos kartingų čempionas.

  Stanislovas Veilentas nuo 2012m. priklauso „Paske Racing“ Kartingų sporte nuo 2010m. Lietuvos KZ2 Masters čempionas. Treneriu dirba 5 metus. 

   

  užsiiminėti kartingo sportu vaikai gali sulaukę 6 metų. Kaune, Vilko Kartodrome, veikia  kartingo būrelis, kuriame vaikai yra supažindinami su technika ir kartingo sporto specifika. Sėkmingai išklausę teorinę dalį, vaikams yra suteikiama galimybė pasivažinėti su tikrais sportiniais kartais. Tai labai patogu, nes nereikia iš anksto investuoti lėšų į techniką, kol tėvai neįsitikina, kad vaikui tikrai patinka šis sportas ir jis nori užsiiminėti toliau. Įgiję pakankamai praktinių vairavimo įgūdžių ir gerai išstudijavę kartingo sporto taisykles, maždaug po pusės metų, vaikai gali startuoti Lietuvos kartingo Čempionato ar kitose varžybose.

  Vaikai, priklausomai nuo jų amžiaus, dalyvauti varžybose pradeda Mikro arba Mini 60 klasėse, tai yra būtina, siekiant gerų rezultatų ir karjeros kartingo sporte ateityje, nes čia įgyjama didžiausia patirtis bei suvokiama lenktynių ir technikos specifika. Vėliau vaikai pereina į vis galingesnes klases ir tampa patyrusiais lenktynininkais ir gerais vairuotojais keliuose.

  Užsiiminėdami kartingo sportu, jaunimas įgyja gerus vairavimo įgūdžius, savikontrolės bei disciplinos. Jie pradeda suprasti, kad net mažiausia klaidelė už karto ar automobilio vairo, gali labai brangiai kainuoti.