fbpx
  1. Vairuoti kartingą gali asmuo ne žemesnis nei 130 cm. ūgio, neturintis fizinių trūkumų ar kitų sveikatos sutrikimų, kurie gali turėti neigiamos įtakos saugiam kartingo vairavimui, taip pat kelti pavojų Kartodromo inventoriui bei kitiems Kartodromo patalpose esantiems asmenims.
  2. Draudžiama vairuoti kartingą pavargusiems, apsvaigusiems nuo alkoholio bei psichiką veikiančių psichotropinių medžiagų (narkotikų, medikamentų ir kt.) asmenims. Tuo atveju, jei bus nustatyta, kad asmens elgesį įtakoja bent vienas šiame punkte nurodytų faktorių, tokiam asmeniui bus uždrausta vairuoti kartingą ir pinigai už sumokėtas paslaugas nebus grąžinti.
  3. Draudžiama vairuoti kartingą atsegtais ir plevėsuojančiais drabužiais (atsegti marškiniai, megztiniai, rūbai su gobtuvu, šalikai, skarelės, rankinės ir t.t.), bei palaidais, išlindusiais iš po šalmo plaukais. Taip pat draudžiama turėti kitų daiktų, kurie gali iškristi ir būti įtraukti į kartingo besisukančius elementus ar kitaip trukdyti vairuoti kartingą.
  4. Asmenys vairuojantys kartingą, vairavimo metu privalo dėvėti pošalmį ir šalmą.
  5. "Vilko Kartodromo" darbuotojas (toliau Darbuotojas) turi teisę neleisti vairuoti kartingą, jei klientas ar jo apranga neatitinka šiuose punktuose keliamų reikalavimų.
  6. Kiekvienas Kartodromo klientas, siekiantis vairuoti kartingą prieš važiavimo sesiją privalo prisiregistruoti Kartodromo kompiuterinėje sistemoje, perskaityti ir savo parašu patvirtinti šias taisykles, bei sumokėti už pasirinktas paslaugas.
  7. Išklausyti Darbuotojo instruktažą.
  8. Persirengimo zonoje užsidėti privalomą ekipiruotę (pošalmį, šalmą).
  9. Tik Darbuotojui pakvietus eiti į važiavimo zoną.