fbpx
  • Vilko kartodrome Pergalė Jūsų paslaugoms turime:

  • 1 vnt. SODI - 2DRIVE (dvivietis kartingas), kuris skirtas ne tik mokymams, bet ir jauniausių kartingo entuziastų, kurių ūgis nesiekia 130 cm pavėžinimui trasoje. Tai ne tik smagi pramoga Jūsų mažosioms atžaloms, bet ir suaugę dalyviai gali pasipuikuoti savo vairavimo sugebėjimais šalia pasisodinę draugę arba draugą. Tai išskirtinė pramoga, kuria Jūs galite pasinaudoti tik Vilko kartodrome Pergalė.

  • 12 vnt. SODI - RT8 kartingų, kuriuose integruotas galingas keturtaktis 200cm 6,5 AG - HONDA variklis, galintis išvystyti 70 km/h greitį. Kartinguose reguliuojasi sėdynė bei valdymo pedalai, dėl šios išskirtinės sistemos juo gali lenktyniauti žmonės nuo 160 cm iki 210 cm,  o gal ir aukštesni. Taip pat šiuose kartinguose integruota svorio reguliavimo sistema, kuri leidžia varžybų metu sureguliuoti svorį iki 30kg.

  • 4 vnt. SODI - LR5 kartingų, skirtų vaikams, kurių ūgis nuo 130 cm iki 160 cm, nuo 6 iki 14 metų amžiaus. Šiuose SODI - LR5 kartinguose integruotos papildomos saugos sistemos: reguliuojamos sėdynės su galvos atlošu - saugos lanku, keturių tvirtinimo taškų saugos diržai. Taip pat kartinge sumontuoti nuotolinio valdymo davikliai, kurie leidžia distanciniu būdu sumažinti važiavimo greitį iki minimumo arba sustabdyti kartingą. kartinge reguliuojasi ne tik sėdynės atstumas, bet ir valdymo pedalų bei vairo aukštis. Viskas pagaminta taip, kad Jūsų vaikai važiuodami būtų maksimaliai apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų.