fbpx
 • „Pokalbiai veža“ su Kauną garsinančiu lenktynininku!

  2020-02-17
 • Nors dažniausiai pasikalbėjimuose dalyvauja pramogų pasaulio žvaigždės, šį kartą dėmesys bus skirtas Lietuvai pergales parvežančiam sportininkui. Jau nemažą titulų kiekį sukaupęs ir visai neseniai iš Dakaro ralio grįžęs Artūras Gelažninkas papasakos, kokių savybių reikia norint tapti čempionu ir su kokiais iššūkiais tenka susidurti sunkiausiame pasaulio ralyje. 

  Pasikalbėjimus organizuojantys „ZBIKE“ ir  „Vilko kartodromas“ džiaugiasi, kad prie šio renginio ir tokios iniciatyvos jungiasi ir gerai žinomas laidų vedėjas, žurnalistas Ramūnas Fetingis (laidos „Autopilotas“ vedėjas). 

  Pirmasis renginio svečias pasirinktas ne atsitiktinai. Artūras Gelažninkas – motociklų sporto atstovas, jau 17 kartų tapęs Lietuvos čempionu. Jis yra ir  daugkartinis Baltijos šalių čempionas, motokroso čempionas, profesionalus motociklų sporto lenktynininkas. Šiemet jis antrą kartą dalyvavo Dakaro ralyje, kuris laikomas sunkiausiu pasaulyje vykstančiu raliu. I r jame finišavo pasiekęs garbingą, 30 vietą. Kartu su sportininku atvyks ir jo naujasis motociklas, su kuriuo jiedu įveikė šių metų Dakaro ralį.

  A. Gelažninko motociklas Dakaro ralyje

  Tačiau vakaras neapsiribos tik pokalbiais!  Po pasikalbėjimų vyks kartingų varžybos „A. Gelažninko taurei laimėti“. Kuriose save išbandys ir sės už kartingo vairo pats Arūnas. Į varžybas būtina registruotis iš anksto, nes jose dalyvauti galės tik 18 norinčiųjų. Bus sudarytos trys grupės po 6 dalyvius. Iš kiekvienos grupės bus atrinkama po 2 greičiausius vairuotojus, kurie rungsis dėl geriausiojo titulo ir galės užimti vieną iš 3 prizinių vietų. 

  A. Gelažninkas su elektriniu Zbike2 dviračiu

  Pirmos vietos nugalėtojas gaus vardinę A.Gelažninko taurę, sportininko įsteigtą prizą, “Vilko kartodromas” kuponą, “RIO arena” kuponą, “ZBIKE” įsteigtą prizą. Antrosios vietos nugalėtojas bus apdovanotas medaliu, apsilankymu lazerių erdvėje “KA-Ringas”. O bronzinis finišuotojas bus pagerbtas įteikiant medalį ir apsilankymu pabėgimo kambaryje “DP60”. 

  O kartingų varžybas komentuos ralio lenktynininkas Tomas Kaminskas! Jis pradėjo nuo kartingų, o sulaukęs 16 dalyvavo įvairių klasių lenktynėse, tad autosportą pažįsta kaip savo penkis pirštus. Prisidėdamas prie įvairių projektų, jaunimui skirtų edukacijų vaikinas sukaupė namažai patirties ir įdomybių, kuriomis pasidalins su renginio žiūrovais. 

  Pasibaigus renginiui bus galimybė patiems išbandyti „Zbike Z2“ elektrinį dviratį, kuris Arūnui padėjo įveikti didelius atstumus Dakaro bivuakuose (laikinose lauko stovyklose)!

  Renginys vyks vasario 21 dieną ir prasidės 19:00val., tačiau durys atidaromos nuo 18:30val. Visi norintys dalyvauti varžybose turi registruotis iš anksto susisiekdami su „Vilko kartodromu“. O bilietai į pasikalbėjimus bus parduodami renginio metu.