fbpx
 • Vilko Kartodromo devintasis gimtadienis

  2020-02-14
 • Kauniečių ir Kauno miesto svečių pamėgta “Vilko Kartodromo” vasario 7 d. penktadienį, paminėjo savo 9-tąjį gimtadienį. Beja, šį kartą gimtadienio minėjimas sutapo su dar vienu renginiu- „Flower Power- neoninė naktis“ koncertu, kuris taip pat buvo suorganizuotas „Vilko Kartodromo“ patalpose.

  „Vilko Kartodromo“ kolektyvą devintojo gimtadienio proga sveikino ilgalaikiai partneriai ir draugai. Šis gimtadienio paminėjimas šį kart išsiskyrė nuo prieš tai vykusių švenčių. Įprastai organizuodavom lenktynes su kartingais, kaip ir įprasta mūsų vykdomai veiklai. Tačiau šis gimtadienis išsiskyrė tuom, kad  „Vilko Kartodromas“ vienai nakčiai savo kartingų trasą užleido koncertui „Flower Power“. Neoninė naktis “Flower Power” pirmą kartą Kaune buvo pasiruošusi ypatingam vakarėliui neįprastoje vietoje: vienai nakčiai, neoninis vakarėlis ryškiausiomis spalvom nudažė Kauno miesto centre esančio „Vilko Kartodromo“ sienas. Publiką judino žinomi DJ ir atlikėjai: „Mad Money”, „Sadboi”, „Arnas D” ir „RPTLE”, „OG VERSION“ bei Vidas Bareikis.

  Devintojo gimtadienio proga savo svečiams, draugams ir partneriams norėjome priminti, kad „Vilko Kartodromas” bėgant laikui ir augant klientų poreikiams neapsiriboja tik pramoginių kartingų nuoma pasivažinėjimams ir kolektyvų lenktynėms. Jau prieš metus pradėjome ypatingai dirbti su įmonių renginiais, tokiais, kuriems reikalingos pakankamai didelis plotas, talpinti dideliam kiekiui žmonių. Kadangi turime didelį  uždarų patalpų plotą turime galimybę.

  Susirinkusiems svečiams priminėme ir apie savo logotipo reikšmę, kuris jau beveik dešimtmetį lydi mūsų veiklą.Juk kiekviena įmonė, asociacija, kompanija ar institucija turi savo skiriamąjį ženklą, kitaip tariant-logotipą. Logotipo kūrimo esmė – įkūnyti kompanijos dvasią., būti lengvai suvokiamu bei atpažįstamu ir lengvai pritaikomu visuose media kanaluose (nuo spaudos iki interneto). Logotipai neretai derinami su kompanijų šūkiais (pvz., “Vilko Kartodromas” – geriausia vieta lenktyniauti”)

  Neveltui daug metų, Vilko Kartodromas” įsikūręs Kauno centre siūlomų pramogų simbolis yra vilkas. Kodėl? Nes “Vilko Kartodromas” buvo vienas pirmųjų uždarų patalpų kartodromų Kaune, įkurtas buvusiose “Vilko” gamyklos patalpose!
  Pats vilkas, kaip simbolis, “Vilko karodromą” lydi jau  devintus metus. Fizinės kovos atveju vilką nugalėti yra labai sunku. Vilkai pasižymi didele drąsa, ištverme ir stiprybe. Be to, jie puoselėja artimus ryšius, todėl vilkui į pagalbą visada ateina jo draugai ir artimieji.
  Vilkas simbolizuoja laisvę, tačiau ši laisvė visada yra susieta su atsakomybe. Manome, kad Vilko jėga ir simbolika viena iš “Vilko kartodromo” stipriųjų pusių.