fbpx
 • Nesuk galvos dėl BERNVAKRIO pramogos

  2020-02-04
 • Artėja geriausio draugo vestuvės? Kol jaunasis jaudinasi artėjant vestuvėms, draugai gauna jaudulio dozę, nes jiem patikėta ne ką menkesnė užduotis – suorganizuoti paskutinį, priešvestuvinį jaunikio šėlsmą su bičiuliais, t.y. bernvakarį. Tai nėra lengva užduotis, ji reikalauja daug koordinacijos, organizuotumo bei, žinoma, fantazijos. Tačiau nieko nėra neįmanomo! Vilko Kartodromas ir Kaunakiemio pramogos- viskas vienoje vietoje jūsų vyriškos kompanijos laikui. Pasirinkus mūsų siūlomas pramogas jūs sutaupote laiko ir gaunate pilną kompleksą vyriškų ir neatsibodusių pramogų.

  Vilko Kartodrome rasite uždarų patalpų lenktynių trasą, kurioje galėsite energingai palenktyniauti.

  Vilko Kartodromas siūlo kelis lenktynių variantus

  (“Vilko ratas”, “Vilko greitis” ir “Vilko Pergalė“, kurie tarpusavyje skiriasi laiko atžvilgiu (https://www.vilkokartodromas.lt/kainos/ ) Jeigu jūsų kompanija didelė, galite rinktis laisvus važiavimus (8min.10 min. 15min. arba 20 min.). Pravažiavus savo pasirinktą laiką “Vilko Kartodromo” trasoje, kiekvienas dalyvis gauna savo rezultatus. Uždarų patalpų kartodrome įrengta laiko skaičiavimo sistema. Sistema atrenka nuo greičiausio iki lėčiausio vairuotojo, ir kiekvienas dalyvis mato savo rezultatus- greičiausiai apvažiuoto rato laiką.

  Kitos mūsų siūlomos pramogos:

  Pasišaudymas lazeriais- vyriška misija su scenarijum ” Karo Dievai” arba “Kaip užkariauti pasaulį”.“Ka-ringas”– lazerių erdvėje rasite  specialiai bernvakariui paruoštas alaus varžybas karo lauke ir kai ką netikėto ir slapto – pinjata su  intymiom paslaptim.

  https://www.ka-ringas.lt/bernvakaris/

  Pabėgimų kambaryje- yra galimybė užrakinti jaunikį ir vykdyti jo išlaisvinimą. DP60- pabėgimo kambary – turite unikalią galimybę užrakinti jaunikį ir vykdyti jo išlaisvinimą. Žaidimas gali vykti viename iš dviejų pabėgimo kambarių.

  Bunkeris – šiuo atveju terminas „pabėgimo kambarys“ nėra pats tiksliausias, nes žodis „kambarys“ yra stipriai per silpnas šiai patalpai apibūdinti. Tai tikrų tikriausias sovietinis bunkeris! Žaidimas vyksta po žeme, kur neveikia jokios komunikacijos priemonės. Tačiau dėl itin realistiškos aplinkos ir autentiškų tam metui daiktų, Jūs pasijusite tarsi patekę keliasdešimt metų atgal, kur svarbiausia misija buvo ne pasitikrinti socialinių tinklų atnaujinimus, o sulaukti dar vieno saulėtekio. Taigi net nekyla abejonių, kad turimas 60min Jūs išnaudosite beatodairiškam laisvės siekimui!

  Klasė – pabėgimo kambarys tiems, kam žodis „mokykla“ kelia sentimentus ir asocijuojasi su puikiais 12 metų (kai kuriems ir ilgiau užtrunka, na bet ir iš pabėgimo kambario ne visi per pirmą valandą spėja pabėgti). Čia gausite puikią progą prisiminti mokyklos suolą, uždavinius ant lentos ar pilną užduočių kuprinę. O jei mokyklos laikus prisimenat su siaubu ir tai sukelia Jūsų skrandžio turinio turbulenciją – dar geriau, nes tik čia turėsite progą pabėgti iš pamokų!

  “Rio Arenoje”, jums pageidaujant, lauks pirties smagumai.

  Kadangi visos pramogos vienoje vietoje- Jums telieka susisiekti su mumis ir mes padėsime įgyvendinti šauniausią bernvakarį.

  📲Rezervuokis rašydamas mums žinutę.
  📞Arba skambink telefonu +370 686 36003
  📩Info@vilkokartodromas.lt

  Kaunakiemio g. 5. Kaunas