fbpx
 • Vilko Kartodromas- kur susitinka bendraminčiai. Azartas, kartingai ir pokeris

  2020-01-07
 • “Vilko Kartodromas” įsikūręs adresu Kaunakiemio g. 5, Kaune. Esame įsikūrę netoli PLC “Akropolis”, kitoje pusėje gatvės veikia senoji šašlykinė “Žaliukė”.

  Vilko Kartodromas- netradicinė, loftinė pramogų erdvė

  Čia rasite aktyvias ir įtraukiančios komandines lenktynes po stogu, kurioms nedaro įtakos prastas oras. Tokios lenktynės tiks komandos formavimo renginiui ar tiesiog padės pabėgti nuo rutinos su kolegomis, po sunkios darbo ar mokymų dienos. Kas gi labiau suartina kolegas, jeigu ne bendras laiko praleidimas neformalioje aplinkoje? Lenktynėse, kaip niekur kitur atsiskleidžia žmonių gebėjimai, savybės ir komandinis darbas. Jeigu norisi pakeisti aplinką, susitikti su kolegomis- “Vilko Kartodromas” puiki erdvė jūsų kitokiam laisvalaikiui.

  Vilko Kartodromas ir pokeris- dera

  Azartiniai žaidimai jau seniai paplitę visame pasaulyje. Rizika, esanti juos žaidžiant suteikia žmonėms adrenalino, kas išskiria tam tikrus hormonus ir žmonės jaučia tam tikrą malonumą, o ką jau bekalbėti apie laimėjimo suteikiamą džiaugsmą. Populiariausias ir visame pasaulyje žinomas, bei pirpažintas kortų žaidimas – pokeris. Pokerio žaidimas remiasi ne tiek sėkme, kiek loginiu mąstymu, bei gebėjimu „skaityti“ varžovą. Yra rengiami sportinio pokerio turnyrai, kuriuose gali dalyvauti kiekvienas, turinti 18 metų. Toks pokeris paprastai būna pramoginio tipo, mat yra nustatoma suma, už kurią žaidėjas turi nusipirkti žetonų, o laimėtojas gauna turnyre nustatytus prizus.  Kadangi “Vilko Kartodromas” – vieta, kur kiekvienas užsikrečia azartu, nusprendėme, kad tai taip pat puiki vieta susirinkti ir pokerio mėgėjams.

  Pokerio mėgėjų 1 dienos turnyras

  Sausio 16 dieną nuo 18:30 “Vilko Kartodrome” organizuojamas 1 dienos pokerio mėgėjų turnyras.
  Struktūra:
  18:30 turnyro pradžia. Iki 20:00 galimas Re-entry, jeigu yra laukiančių eilė, buvęs žaidėjas stoja į laukiančių gretas, o jo vietą užima laukiantis dalyvis.
  20:00 – 20:10 pertrauka.
  20:10 – žaidimas tęsiamas su likusiais žaidėjais. Naujos įpirkos nebegalimos.

  Maksimaliai 10 dalyvių vienu metu (1 stalas).
  BŪTINA REGISTRACIJA: https://forms.gle/AFcvDnVWHyhv9evU7

  Mokestis: Buy-in / Re-entry – 10 € (10k žetonų kiekis), lygiai iki pertraukos po 20 min
  Prizinis fondas dalinamas taip:nuo Buy-in 5€ į prizinį fondą, nuo Re-entry – 7€ į prizinį fondą.
  Trys prizinės vietos, kurių prizai pagal vieta vertėmis pasiskirsto- 60%, 25%, 15% surinkto prizinio fondo. Prizai perkami pagal vertes iš: Vilko Kartodromo, lazerių erdvės KA-ringas,DP-60.

  Tai nėra grynų pinigų žaidimas ir laimėti prizai įteikiami dovanomis, bet ne pinigais.

  Daugiau informacijos: info@vilkokartodromas.lt