fbpx
 • “Vilko Kartodromas” siūlo dovanoti tai ko visiems labai trūksta- LAIKĄ.

  2019-11-15
 • Atrodytų, kad šitaip skubant mums turi pakakti laiko viskam. Poilsiui taip pat. Bet nepakanka. Paradoksalu, tačiau kasmet išsivysčiusiose šalyse vis daugiau žmonių skundžiasi laiko trūkumu ir įvardija tai kaip pagrindinę savo gyvenimo problemą.

  Ypatingiems žmonėms ypatinga dovana- geras laiko praleidimas kitaip nei įprasta. “Vilko Kartodromo” dovanų kuponas tai nuostabi dovana, bet kuria proga ir puikus sprendimas dvejojantiems ką išrinkti! Tad padovanokite puikią galimybę prasiblaškyti.

  • Galimybė pasirinkti bet kokią pageidaujamą dovanų kupono sumą ir kiekį – nėra jokių nominalų ar apribojimų.
  • Su kuponu galima įsigyti bet kurias Vilko Kartodromo teikiamas paslaugas. (individuali treniruotė su treneriu, laisvas važiavimas kartingu, lenktynių programa brangiam žmogui ir jo draugams,kartingų būrelis, asmeninės šventės formatas ir t.t)
  • O svarbiausia – jokių rūpesčių, tik geros emocijos Jūsų artimiesiems, darbuotojams, klientams ar partneriams! Nes kupono gavėjas Jūsų dovaną prisimins ilgai! (Padovanojus pinigus “vokelyje”, dažniausiai jie padengia šventės išlaidas ar būna tiesiog „pravalgyti“…)

  Kokia nauda dovanų kupono gavėjui?

  • Vertinga ir įsimintina dovana,
  • Laisvė rinktis iš plataus “Vilko Kartodromo” siūlomo  asortimento.
  • Ilgas galiojimo terminas. Tai labai patogu, nes kuponą panaudoti gali prisiderinant prie bet kokios savo atostogų datos ar savaitgalio.
  • ir pagaliau – leisite dovanos gavėjui įgyvendinti savo norus, mes teikiame ne tik pramoginius pasivažinėjimus, šalia to turime erdvę kurioje galima švęsti savo šventes.

  Turbūt nežinojai- mes galime suteikti daugiau nei vieną pramogą, todėl galime pasiūlyti daugiau.

  • Priklausome “Kaunakiemio pramogos” draugijai, todėl galime pasiūlyti ne vien VIP sale ar kartingų lenktynes, bet ir DP60 (pabėgimo kambario pramogą) ar lazerių misiją (Ka-Ringas).Viskas priklauso nuo Jūsų norų ir pageidavimų

  DP60-Įsivaizduok – tu užrakintas nežinomoje patalpoje. Viskas kuo gali pasikliauti – tavo protas. Tavo užduotis – dingti per 60 min. Laikas tiksi. Dingti per 60 minučių – intelektualus žaidimas, kurio pagrindinė užduotis išsilaisvinti iš užrakintos patalpos per 60 minučių. Šiai misijai įvykdyti neturėsite jokių specialių priemonių ar įrangos – vieninteliai ginklai šiame išgyvenimo žaidime – tu pats ir tavo draugai. Tik dirbdami kartu pasieksite savo tikslą – laisvę.
  Pabėgimo kambarys įrengtas tikrame sovietų laikais statytame bunkeryje, todėl atmosfera žaidimo metu itin realistiška. Surink 2-5 žmonių komandą ir užsidaryk po žeme!

  Ka- Ringas – Žaidimas lazeriais, kuriame nenaudojami jokie dažų ar šaratų šoviniai. Išskirtinė lazerių erdvė “KA-Ringas”, tiek savo žaidimo pabūdžiu, tiek žaidimui lazeriais skirta arena.

  📲Rezervuokis rašydamas mums žinutę.
  📞Arba skambink telefonu +370 686 36003
  📩info@vilkokartodromas.lt; Kaunakiemio g. 5. Kaunas