fbpx
  • Vilko Kartodromas siūlo aktyvią pramogą senoliams – savo jėgas išbandyti kartingų trasoje

    2019-11-05
  • Spalis – garbingo amžiaus žmonių mėnuo. Šia proga jiems organizuojami renginiai, jie kviečiami vaišintis kavinėse, rengiami įvairūs užsiėmimai, kur kiekvienas senjoras gali rasti sau širdžiai mielą veiklą. Kiek netikėta idėja kilo kauniečiams „Vilko Kartodromas“ – trečiadienius skiria būtent senjorams. Visus spalio trečiadienius nuo 14:30 iki 17:00 jų laukia kartingų trasoje ir taiko specialų pasiūlymą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

    Senjorai supažindinami detaliau su kartingais, trasa, išdėstoma instrukcija – kaip važiuoti, į ką atkreipti dėmesį, kokiomis taisyklėmis vadovautis, norint greičiau ir tiksliau pasiekti finišą. Įdomu tai, kad senjorai drąsiai sėda už kartingų vairo, ir jiems netgi labai artimas varžymosi trasoje jausmas, čia jie pamiršta žemiškus rūpesčius, savo amžių ir vėl pasijunta kaip prieš 20 metų. Ši pramoga kiek kitokia, nenuobodi, reikalaujanti daugiau judėjimo, suteikianti daugiau emocijų. Kartodromo darbuotojus senoliai stebina prašydami pasidaryti kartu asmenukę arba nusiųsti nuotrauką iš trasos jų vaikams.

    Senjorus dažnai lydi anūkai, kurie lieka sužavėti šia veikla su seneliu. Kaip sakė kalbintas senolis: „ o kaip kitaip ištrauksi anūką iš kompiuterio? Tik taip“. Paklausti, ar saugu senjorams trasoje, iniciatyvos organizatoriai patikino, kad trasa saugi visiems, prieš važiavimą visi išklauso instrukciją, trasą nuolat stebi darbuotojas. „Mes netgi specialiai organizuojame jaunimui edukacines programas „ Būk matomas“ , kurių metu mokome, kaip elgtis saugiai kelyje“ – pasakojo kartodromo atstovas. Panašu, kad važinėjimas kartingais ne tik maloni pramoga senjorams, bet ir puikus atotrūkis nuo išmaniųjų technologijų jų anūkams.

    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/automobiliu-sportas/siulo-aktyvia-pramoga-senoliams-savo-jegas-isbandyti-kartingu-trasoje.d?id=82635789