fbpx
 • Įspūdingiausia Helovino programa „Vilko siaubo ratai 666“ kauniečius pasitiks Vilko kartodrome!

  2019-10-20
 • Kartingai – kaimynų latvių į Lietuvą atvežta autosporto rūšis. Tikrai nesunku rasti žmonių, kurie yra neabejingi automobilių sportui, o dar daugiau tokių, kurie ištroškę adrenalino mielai ryžtasi ir patys išbandyti save lenktynininko amplua. Kartingai tobulai tinka tiems, kurie nori patirti aštrių pojūčių, tačiau tuo pačiu pasimėgauti saugia pramoga – kartingai ir jų trasos sukurti taip, kad išvengtumėte autosportui būdingų pavojų, tačiau galėtumėte patirti neišdildomų įspūdžių. Tai taip pat puiki galimybė mažiesiems automobilių mėgėjams pasimatuoti lenktynininko karjerą – amžius nesvarbus, nes čia būtiniausias yra nuotykių troškimas!

  „Vilko kartodromo“ dovana Helovino gerbėjams

  Kauniečių ir miesto svečių pamėgtas „Vilko kartodromas“ savo gerbėjus nusprendė pradžiuginti specialia, dar niekur nematyta Helovino išvakarėms švęsti sukurta programa „Vilko siaubo ratai 666“. Pavadinimas yra puiki užuomina į tai, kiek kraują stingdančių siurprizų lauks Jūsų jau spalio 31 dieną. 6 siaubo ratai, per kuriuos spėsite patirti net 6 neišdildomus pojūčius, o visa tai kainuos tik 6 eurus!

  666 – raktas į nepamirštamus pojūčius

  Vos atvykus į „Vilko kartodromą“ prasidės didžioji pojūčių kelionė. Pirmiausia, vos priartėję prie kartingo susipažinsite su baime, kuri užplūsta kai sėdi į dvivietį kartingą su tikru siaubūnu. Antrasis pojūtis apims visą kūną vos įsėdus ir užvedus kartingą, nes tuomet uždedamas paslaptingas šalmas, kuris iki maksimumo sustiprins visas jusles ir nuojautas bei palydės į trečią – nežinomybės pjūtį. Tarsi to būtų negana už kampo laukia ir greičio pojūtis, kuris ne tik skatina širdį sparčiau plakti, bet ir užpildo ją penktuoju – adrenalino pojūčiu. O pasibaigus šešių ratų važiavimui užplūs visa apimantis ir pats laukiamiausias šeštasis – nesuvaidinto džiaugsmo pojūtis.

  Pramogos mažiems ir dideliems

  https://www.facebook.com/BarberKaunas/videos/2464546263870455/
  Nesirūpinkite Hellovyno GRIMU, juo pasirūpins savo srities PROFESIONALAI “BARBER KAUNAS 2018″ kurie svečiuosis VILKO KARTODROME”

  Švęsti Helovino į „Vilko kartodromą“ kviečiami ir maži ir dideli ekstremalių pramogų mėgėjai. Spalio 31 dieną nuo 14:30 iki 17:30 vyks Helovino vakarėlis vaikams, kurio metu grimerė papuoš vaikų veidukus ir padės jiems sukurti tikros šventės nuotaiką prieš lekiant siaubo ratais. O suaugusiuosius programa kunkuliuojanti greičiu, baime ir adrenalinu pasitiks nuo 19:30 valandos. Suaugusiems tai ne tik puiki proga  Helovino vakarą pradėti nuo tikro siaubo kokteilio, tačiau ir su grimerės pagalba pasiruošti vakarėlio tęsiniui mieste.„Vilko kartodromas“ paskutinę spalio naktį taps geidžiamiausia ir šiurpiausia Helovino pramoga mieste! Visi norintys stiprių ir dar nematytų įspūdžių turėtų suskubti registruotis, nes vietų skaičius labai ribotas, o išankstinė registracija –  būtina.